تاریخچه شرکت توزین گستر

شرکت توزین گستر به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در طراحی و فروش باسکول های فوق مدرن پیش ساخته مفتخر است با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و کار آزموده و هدایت مدیریتی متخصص و با تجربه ، نسل جدیدی از سیستم های توزین را با کیفیتی بسیار بالا و قیمت مناسب روانه بازار نماید که این امر مهم خود باعث راه یافتن محصولات شرکت به بازارهای داخلی وخارجی شده است.

امید است با نگرش جدید شرکت در زمینه طراحی ، فروش سیستمهای توزین و اعتقاد راسخ مدیریت شرکت در جهت بهبود مستمر محصولات منطبق با تکنولوژی روز دنیا ، بتوانیم گامی بلند و مؤثر در جهت ارتقاء کیفی و رفع نیاز صنایع کشور برداشته باشیم. ارائه محصولات متنوع بر پایه نیاز مصرف کنندگان ما را در زمره یکی از بزرگترین شرکت های فروش سیستم های توزین در ایران قرار داده است.

خلاقیت و نوآوری

شرکت توزین گستر با استفاده از تجارب ، فعالیت ها وارتباطات شرکت های تابعه ،شرکای متخصص در ایران و دیگر کشورها توانسته است تنوع محصولات خود در قالب ارائه خدمات نوین و پشتیبانی کامل بصورت موثری ارائه نماید.

اجرای اندازه گیری در پروژه های خاص

با توجه به دامنه وسیعی از محصولات خاص  که مناسب با اندازه گیری های پویا می باشد. بهترین راه حل را در اختیار سازندگان ماشین های اندازه گیری ، بسته بندی ، پر نمودن یا طبقه بندی محصولات تولیدی خود قرار می دهد.

کیفیت امتیاز

کلیه فعالیت های این شرکت مطابق با استانداردهای ایران – اروپا می باشد و ما محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه و  تضمین می نمائیم. این تعهد به منظور توسعه یک فرآیند پیوسته موجب ارائه خدمات بهتر به مشتریان می گردد.

فروش انواع سیستم های توزین

شرکت توزین گستر به عنوان یکی از منحصر به فرد ترین واحد تولیدی کمک شایانی به بسیاری از صنعتگران در جهت ساخت تجهیزات توزین طبق شرایط و درخواست آنها نموده است که از آن جمله:

 • باسکول های جاده ای در ابعاد و تناژ متنوع
 • باسکولت در ابعاد و تناژ تنوع
 • طراحی و اجرای توزین خاص طبق سفارش
 • باسکول های کفه ای در ابعاد و تناژ متنوع

فروش انواع سیستم های توزین

تخصص و مهارت در امر تکنولوژی این امکان را برای شرکت توزین گستر مهیا ساخته تا راه حل هایی از جمله توزین مخزن تا تاسیسات ویژه در کلیه بخش ها را فراهم آورد.

 • شیمیایی و داروسازی
 • صنایع مواد غذایی
 • خوراک دام و طیور
 • مصالح ساختمانی ( کارخانجات سیمان – تولید بتن – معادن – سنگ شکن – کارخانجات فولاد )
 • اندازه گیری ضایعات
 • کنترل فرآیند ساخت و تولید
 • محصولات کشاورزی

اهمیت وزن و دقت وسایل توزین

مسئله وزن و دقت وسایل توزین گستر از زمان های قدیم دارای اهمیت بوده به حدی که قرآن کریم در چندین آیه به رعایت انصاف و عدل در فروش کالا و درستی وزن اشاره نموده است.از جمله در آیه (ویل للمطففین) اشاره به کم فروشان و عذاب سخت برای آنان و در آیات دیگر نیز به همین مطلب صریحا اشاره فرموده است .

با توجه به اهمیت وزن و وسایل توزین از قدیم و جهت یکنواخت کردن واحد های وزن اداره اوزان و مقیاس ها در سال 1311 اقدام به یکنواختی وزن در ایران نمود که واحد کیلوگرم به عنوان واحد وزن استاندارد در ایران رسمیت پیدا کرد.وسایل توزین کالا نیز بایستی دارای شرایط خاص و طبق استاندارد های تعریف شده ساخته می شد که امروزه با پیشرفت و تکنولوژِی در سیستم های توزین به نسل جدید باسکول ها و ترازوها بر می خوریم که دارای سرعت ، دقت ، حجم کم و قابلیت های رو به افزایش می باشد که می توان باسکول های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را با ابعاد و اندازه های مختلف از جواهرفروشی تا باسکول های سنگین جاده ای را نام برد.