اطلاعات کامل برای خرید باسکول دست دوم

مانند تمامی اجناس دست دوم ، باسکول دست دوم به باسکولی می گویند که بدون تعمیرات تنها از حالت اولیه آکبند ، خارج شده و مورد استفاده قرار گرفته ، تنها تفاوت این دستگاه با دیگر وسایل این است ، که این دستگاه ها به دلیل قیمت بالا و گاهاً نیاز مشتری برای تنها چند پروژه مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به قیمت آن بهتر است بصورت اجاره ای یا دست دوم تهیه شود.

عمر باسکول چند سال است؟

قیمت این دستگاه ها با توجه به دقت آنها در میزان وزن کشی و هم چنین نوع آن تعیین می شود. به طوری که هرچه میزان قطعه ای که بنا است اندازه گیری کند بیشتر باشد. این دستگاه ها از چند بخش تشکیل می شوند، که هر یک از این بخش ها به صورت مجزا می توانند تعویض شوند به همین علت عمر بالایی دارند و می توان قطعات مختلف آن را جداگانه تهیه و جایگزین کرد.

عمر باسکول ها بصورت متوسط بسته به کامپیوتر آن است که در بدترین حالت قابل تعویض است و از روز اول خرید نمونه نو و آکبند حدودا سال ها قابل استفاده مفید است. اما نمونه باسکول های دست دوم نیست با کیفیت های مختلف و با بررسی ظاهری قابل استفاده برای سال ها می باشند و قیمت به صرفه ای نسبت به نمونه اول آن دارند.

شرکت معتبر برای تهیه باسکول

یکی از شرکت های معتبر ارائه دهنده باسکول های دست دوم که تولید کننده و معتبرترین شرکت برای خرید و فروش باسکول بخصوص باسکول های جاده ای و باسکول چند تنی مخصوص تریلی و کامیون است توزین گستر می باشد ، که با سالها سابقه فعالیت موفق در این حوزه تیمی از جوانان و تولید کننده برای ارائه خدمات دارد.

این شرکت با ارائه باسکول های دست دوم با قیمت مناسب و همچنین ضمانت تعویض و یا تعمیرات برای سالها خیالتان را از پیشتیباتی تیمی مجرب آسوده خواهد کرد.

ویژگی های باسکول های مختلف موجود :

  1. استحکام بسیار بالا
  2. کنترل از راه دور بوسیله ریموت
  3. نمایشگر های LED وLCD
  4. دقت اندازه گیری بسیار بالا
  5. قابلیت انتقال اطلاعات توسط کامپیوتر
  6. اتصال به دستگاه کارت خوان

که این موارد گاهی برای خرید باسکول نو قیمت بالایی خواهد داشت ، درصورتی که می توان آن را با قیمت های بسیار مناسب تر تنها به دلیل دست دوم بودن تهیه کرد.

کلیه اجناسی که از شرکت توزین گستر خریداری می شود دارای مشخصات فنی کامل و تایید متخصصین و بدون هیچ گونه مشکلی برای سالها ارائه می شود ، زیرا این شرکت از تولید کنندگان اصلی تولید این دستگاه و تمامی قطعات آن است.

این دستگاه های در صورت نیاز به تمامی استان ها ارسال خواهد شد و مشکلی در زمینه انتقال  و همچنین تا چند روز فرصت برای بررسی و تست آن وجود دارد.

شرکت توزین گستر با تکیه بر دانش مهندسین و تیم خبره تولید تخصصی این دستگاه ها در زمینه تعمیر این دستگاه ها نیز میتواند شرکت های دیگر را یاری رساند. برای مشاوره تخصصی و یا اطلاع از ویژگی ها و قیمت های باسکول های دست دوم و نو با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *