باسکول 2 تن

باسکول 2 تن باسکولی است که می تواند تا وزن 2 تن برابر با ( 2000 کیلوگرم ) را با دقت 200 گرم اندازه گیری نماید. این دستگاه دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر می باشد، که نمایشگر باسکول به صورت دو طرفه بر روی پایه ای متحرک قرار گرفته است و از طریق کابل انتقال اطلاعات به صورت هماهنگ با یکدیگر عملیات وزن کشی را انجام می دهند.

تغذیه ی باسکول توسط باتری و برق بوده و در نوع باسکول آویز 2 تن خاصیت باسکول که در اتفاع قرار می گیرد، امکان ارتباط مستقیم با برق نمی باشد. از این رو باتری باسکول آویزی را با بازدهی طولانی مدت، طراحی می نمایند و در صورت اتمام شارژ باتری باسکول، دستگاه را مجدد به برق متصل می نمایند تا انرژی در باتری ذخیره و آماده استفاده قرار گیرد.

قابلیت ویژه دستگاه ارتباط به کامپیوتر و نمایشگر دوم به صورت وایرلس است، که می توان همین امر را دلیل تمایز دستگاه با باسکول های دیگر دانست، این امتیاز که باسکول قادر است تا اعداد نمایش داده شده بر روی بدنه را به صورت وایرلس بر روی نمایشگر دوم یا نمایشگر چاپگر انتقال دهد، ویژگی ارزشمندی است که به سادگی کار می افزاید.

در مدل آویز باسکول 2 تنی ریموت کنترل در باسکول آویز جهت اجرای تنظیمات دستگاه از مسیر دور می باشد و از آنجایی که دسترسی به باسکول سیار آویزی از فاصله ایجاد شده ممکن نیست، ریموت کنترل استفاده زیادی در این سیستم دارد و تنظیمات باسکول نظیر هلد نمودن و نگه داری وزن توزین شده، پارسنگ یا صفر نمودن توزین، روشن خاموش از این طریق صورت می پذیرد.

مشخصات کلی باسکول 2 تن

 • هم سطح کردن باسکول با زمین و همچنین اتصال به رله قطع کن از جمله ویژگی هایی است که آن را از سایر باسکول ها متمایز می کند.
 • از ویژگی های این دستگاه اتصال به رله قطع کن در صورت درخواست و نیز هم سطح کردن باسکول با زمین است.
 • نمایشگر باسکول به این دلیل که بر روی پایه های چرخ دار تعبیه شده است، به آسانی جا به جا می گردد.

ویژگی های باسکول 2 تن

 • مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه
 • امکان نصب نمایشگر متحرک
 • مقاوم در محیط مرطوب
 • دارای ضربه گیر بدنه
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر و قابلیت اتصال به نمایشگر دوم
 • دارای 4 عدد سنسور وزن کشی

قیمت باسکول 2 تن

این نوع باسکول دارای دستگیره مخصوص جهت سهولت در جا به جایی می باشد. از دیگر ویژگی های این دستگاه قابلیت انتخاب دقت توزین توسط کاربر است، که با توجه به نوع کالاهایی که بر روی کفه باسکول دیجیتالی توزین می گردد، قابل تغییر می باشد. با توجه به خصوصیات و مقاومت دستگاه، دارای قیمت گذاری مناسب می باشد.

استاندارد باسکول

این دستگاه دارای استاندارد ملی بوده و این خود نشان دهنده کیفیت بالای این محصول می باشد.

نکاتی برای نگهداری درست باسکول 2 تن

 1. برای جابجایی باسکول را کاملا از سطح زمین بلند نمایید و از کشیدن دستگاه برروی زمین جدا خودداری نمایید.
 2. در زمان توزین، بار را به آرامی روی کفه دستگاه قرار دهید و از پرتاب نمودن بار روی سطح باسکول خودداری نمایید.
 3. برای جا به جایی باسکول هرگز از گارد و و کفه استفاده ننمایید.
 4. از محافظ برق برای اتصال برق استفاده نمایید.
 5. کالا را در مرکز کفه قرار دهید و از قرار دادن کالا بیش از ظرفیت باسکول جلوگیری نمایید.
 6. برای تمیز کردن باسکول، سینی را جدا نموده و پس از شستن خشک نمایید، بر روی دستگاه آب نریزید و با دستمال مرطوب تمیز نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *