باسکول 5 تن

باسکول 5 تن به باسکولی گفته می شود، که تا ظرفیت 5 تن معادل ( 5000 کیلوگرم)  را توزین نماید. دارای چهار لودسل در چهار قسمت سینی باسکول دیجیتال بوده و دارای بدنه ی تمام فلزی می باشد، استفاده از دستگاه در محیط صنعتی امکان پذیر بوده و تمامی قطعات باسکول قابل تعویض است.

اتصال باسکول به نرم افزار و سخت افزار قطع کن از برنامه هایی است، که با درخواست کاربر به قابلیت های باسکول اضافه می گردد، که موجب صدور فرمان خروجی و تنظیم وزن مطلوب می گردد. با رسیدن ظرفیت به وزن ذکر شده، باسکول صنعتی ورودی مواد را قطع می نماید. این دسته از باسکول ها می تواند با ساختارهای متفاوتی ساخته شود تا حوزه های کاربری مختلفی را پوشش دهد.

از جمله این ساختارها، باسکول 5 تنی آویز است، که در مراکز گمرکی و آهن فروشی ها به کار می آید.

باسکول 5 تنی آویز دستگاهی جهت توزین در ارتفاع می باشد، این باسکول مجهز به لودسل کششی است، که بر اساس جاذبه زمین به حالت آویزی توزین را ثبت می نماید. از این رو لودسل باسکول، کششی است که از قسمت بالای لودسل توسط قالبی به جرثقیل یا سقف آویز است و از قسمت قالب پایین لودسل به اجسام یا کالاها متصل می گردد، بر اساس کشش ایجاد شده به وسیله نیروی جاذبه زمین توزین صورت می گیرد.

مشخصات کلی باسکول 5 تن

واحدهای صنعتی و کارگاه ها و مراکز گمرکی و آهنگری ها می توانند، از این دستگاه استفاده لازم را ببرند. این باسکول دیجیتال از حافظه داخلی بهره می برد. به شمارش اقلام مجهز است و می تواند وزن خالص اجناس را به کمک قابلیت پارسنگ محاسبه کند.

اتصال باسکول به کامپیوتر نیز در تمامی انواع این مدل پیاده شده است و از مزایای اتصال باسکول به کامپیوتر می توان استفاده های فراوانی کرد.

قیمت باسکول 5 تن

نمایشگر قابل حمل و سینی گالوانیزه تمامی امکانات را برای تبدیل شدن این باسکول به باسکولی صنعتی مهیا کرده است. ساختار و بدنه دستگاه از فلز ساخته شده است و استحکام لازم را دارد. و علاوه بر اینکه به همراه پایه قابل جابجا شدن است، کلگی نمایشگر نیز حرکتی عمودی دارد و بالا و پایین می شود که نسبت به قابلیت ها و تناژ باسکول از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است.

موارد استفاده از باسکول 5 تنی

مراکز گمرکی و کارخانجات و آهن فروشی ها، رل کارتن و کارگاه ها از خریداران باسکول 5 تنی هستند.

ویژگی های باسکول 5 تن

 • قابلیت اتصال به کامپیوتر
 • ثبت و نگه داری قیمت ها
 • توزین دقیق کاال امکان اضافه کردن برنامه های نرم افزاری
 • امکان محاسبه و جمع بندی چندین کالا
 • محاسبه وزن خالص
 • کفه توزین فلزی و مستحکم

افزایش طول عمر باسکول 5 تنی

 • حتما از پریز مستقلی که دارای سیم ارت مطمئن باشد، برای تغذیه باسکول استفاده نمایید.
 • نصب تسمه های محافظ بین کفه توزین و شاسی قبل از جا به جایی باسکول و باز نمودن آن بعد از جابه جایی باسکولت الزامی می باشد.
 • حتما از یک دستگاه محافظ برق مناسب برای باسکول خود استفاده نمایید.
 • هنگام جابه جایی باسکول دیجیتالی به هیچ عنوان از قسمت گارد باسکول و یا کفه باسکولت، آن را بلند نکنید.
 • برای تنظیم زاویه عمودی نمایشگر باسکول دیجیتال حتما از ضامن پلاستیکی استفاده نمایید( فقط در مدل نمایشگرمتحرک)
 • از کشیده شده فلزی و عبور وسایل مانند چرخ ولیفتراک از روی ان جدا جلوگیری نمایید، تا کابل لودسل باسکول دیجیتال آسیب نبیند.

استاندارد و دقت وزن باسکول

دستگاه دارای استاندارد ملی و دارای دقت وزن 500 گرم می باشد، که امکان تغییر آن وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *